Valgområde 3

Nibe
Agner Overgård Bruun medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Agner Overgård Bruun

Møllevænget 6, 9240 Nibe

Nibe
Anders K. Ørsnæs medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Anders Kristensen Ørsnæs

Drøvten 1, 9240 Nibe

Svenstrup J
Axel Petersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Axel Petersen

Badmintonvej 8, 9230 Svenstrup J

Svenstrup J
Benny_Vinther_Jensen[1].jpg
Benny Vinther Jensen

Volstrupvej 23, 9230 Svenstrup J

Aalborg SV
Bjarne Rother Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Bjarne Rother Jensen

Højbovangen 24, 9200 Aalborg SV

Aalborg SØ
foto på vej
Bodil Kirkegaard

Juelsparken 16, 1. tv, 9210 Aalborg SØ

Klarup
Bøje Bjørklund medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Bøje Bjørklund

Augustvej 9, 9270 Klarup

Aalborg SV
Charlotte_Balling[1].jpg
Charlotte Balling

Hobrovej 319, 9200 Aalborg SV

Gistrup
Christian Greve medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Christian Greve

Sønder Tranders Bygade 6, 9260 Gistrup

Nibe
Erik_Kjeldgaard_Larsen.jpg
Erik Kjeldgaard Larsen

Nørholm Villavej 12A, 9240 Nibe

Svenstrup J
Erik Krogstrup medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Erik Krogstrup

Halvej 12, 9230 Svenstrup J

Gistrup
foto på vej
Hans Jørgen Adamsen

Torderupvej 6, 9260 Gistrup

Svenstrup J
Hans Jørgen Brodersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hans Jørgen Brodersen

Solbakkevej 27, 9230 Svenstrup J

Klarup
Hans Krebs medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hans Krebs

Rørvigsvej 22, 9270 Klarup

Aalborg SØ
Henrik Sloth medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Henrik Sloth

Agervangen 1, 9210 Aalborg SØ

Aalborg SV
Henrik_Tonsberg_Loekke.jpg
Henrik Tonsberg Løkke

Griegsvej 232, 9200 Aalborg SV

Storvorde
Jan Skytte Larsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jan Skytte Larsen

Dokkedalvej 42, 9280 Storvorde

Storvorde
Jørgen Toft medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jørgen Toft

Randbyvej 23, 9280 Storvorde

Nibe
Karen Staun Jacobsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Karen Staun

Grydstedvej 53, 9240 Nibe

Gistrup
Kim Skytte Larsen
Kim Skytte Larsen

Flamstedvej 54, 9260 Gistrup

Nibe
Leo Thysk medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Leo Emil Thysk

Kirstine Jensens Vej 12, 9240 Nibe

Gistrup
Lotte Holmberg Rasmussen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Lotte Holmberg Rasmussen

Hasselvej 19, 9260 Gistrup

Aalborg SØ
Martin_Thorsager[1].jpg
Martin Thorsager

Agrihøj 11, 9210 Aalborg SØ

Aalborg SV
Ove Hust medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Ove Hust

Thøger Larsens Vej 18, 9200 Aalborg SV

Gistrup
Palle Skyum medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Palle Skyum

Risbjergvej 20, 9260 Gistrup

Svenstrup J
Per Mølgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Per Mølgaard

Lille Volstrupvej 65, 9230 Svenstrup J

Nibe
Per Rise Simonsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Per Simonsen

Tostrupvej 210, 9240 Nibe

Nibe
Peter Henriksen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Peter Henriksen

Bromarksvej 3, 9240 Nibe

Gistrup
Søren Juul Sandvei medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Søren Juul Sandvei

Vaarstvej 122, 9260 Gistrup

Kongerslev
Søren Olesen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Søren Olesen

Baggesdamvej 27, 9293 Kongerslev

Svenstrup J
Teddy Christensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Teddy Christensen

Traverbakken 3, 9230 Svenstrup J

Aalborg SØ
Thorkild_Vardinhus-Nielsen.jpg
Thorkild Vardinghus-Nielsen

Solhøjsvej 69, 9210 Aalborg SØ

Storvorde
Tonny_Kuno_Carlsen[1].jpg
Tonny Kuno Carlsen

Almavej 11, 9280 Storvorde

Aalborg SV
Torben_Iversen.jpg
Torben Iversen

Klarupgårdvej 19, 9200 Aalborg SV

Aalborg SØ
Torben Koldsø medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Torben Koldsø

Fyrrehøj 3, 9210 Aalborg SØ

Top