Om Eniig - Før var vi EnergiMidt, HEF og Energinord - Nu er vi: Eniig

Valgområde 1 (Skive, Holstebro og Vesthimmerland Kommune)

Valgområde 1
Anne Marie Kristensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Anne Marie Kristensen

Valgområde 1
Bent Sloth medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Bent Sloth

Valgområde 1
Bodil Dahl Christensen
Bodil Dahl Christensen

Valgområde 1
Claus Rabjerg
Claus Rabjerg

Valgområde 1
Elke Wadskjær Mølgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Elke Wadskjær Mølgaard

Valgområde 1
Erik Høegh medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Erik Høegh

Valgområde 1
Hans K. N. Kolding medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hans K. N. Kolding

Valgområde 1
Henning Nielsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Henning Nielsen

Valgområde 1
Jens Ove Simonsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jens-Ove Simonsen

Valgområde 1
Jens Erik Vesterager medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jens Erik Vesterager

Valgområde 1
Jens Jørn Justesen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jens Jørn Justesen

Valgområde 1
Jens Peder Hedevang medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jens Peder Hedevang

Valgområde 1
Jørgen Stengaard Andersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jørgen Stengaard Andersen

Valgområde 1
Karl Kristian Kristensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Karl-Kristian Kristensen

Valgområde 1
Knud Møller Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Knud Møller Jensen

Valgområde 1
Kresten Iversen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kresten Iversen

Valgområde 1
Mette S. Petersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Mette S. Petersen

Valgområde 1
Ove Bjerring medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Ove Bjerring

Valgområde 1
Per Mikkelsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Per Mikkelsen

Valgområde 1
Prior Poulsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Prior Lynggaard Poulsen

Valgområde 1
Svend Aage Madsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Svend Aage Madsen

Valgområde 1
Søren Sørensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Søren Sørensen

Valgområde 2 (Viborg, Favrskov og Århus Kommune)

Valgområde 2
Anders Korsbæk Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Anders Korsbæk Jensen

Valgområde 2
Anders Norup medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Anders Norup

Valgområde 2
Anne Mette Navntoft medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Anne Mette Navntoft

Valgområde 2
Bent Grøn Andersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Bent Grøn Andersen

Valgområde 2
Bent Kornbek medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Bent Kornbek

Valgområde 2
Carl Johan Rasmussen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Carl Johan Rasmussen

Valgområde 2
Charles Hansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Charles Winther Hansen

Valgområde 2
Egon Bjerring medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Egon Bjerring

Valgområde 2
Esben Tøttrup medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Esben Bak Tøttrup

Valgområde 2
Hans Peter Ambrosius Andreasen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hans Peter Ambrosius Andreasen

Valgområde 2
Helle Georgi medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Helle Georgi

Valgområde 2
Inger Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Inger Jensen

Valgområde 2
Jan Otkjær medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jan Otkjær

Valgområde 2
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
John Nim

Valgområde 2
Kaj Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kaj Jensen

Valgområde 2
Karen Fisker Kjeldsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Karin Fisker Kjeldsen

Valgområde 2
Lars Østergaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Lars Østergaard

Valgområde 2
Marius Ilsøe medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Marius Ilsøe

Valgområde 2
Morten Sass Glarbo medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Morten Sass Glarbo

Valgområde 2
Nikolaj Per Schøler medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Nikolaj Per Schøler

Valgområde 2
Ole K Sørensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Ole K. Sørensen

Valgområde 2
Ove Elgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Ove Elgaard

Valgområde 2
Poul Erik Møller medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Poul Erik Møller

Valgområde 2
Poul Henrik Vestergaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Poul Henrik Vestergaard

Valgområde 2
Rasmus Lambert Christensen
Rasmus Lambert Christensen

Valgområde 2
Svend Drejer Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Svend Drejer Jensen

Valgområde 2
Vagn Salling Poulsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Vagn Salling Poulsen

Valgområde 3 (Silkeborg Kommune)

Valgområde 3
Aage Kristoffersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Aage Kristoffersen

Valgområde 3
Arne Nielsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Arne Nielsen

Valgområde 3
Benny Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Benny Jensen

Valgområde 3
Britta Bang medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Britta Jordt Bang

Valgområde 3
Conny Frost medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Conny Frost

Valgområde 3
Hanne Bæk Olsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hanne Bæk Olsen

Valgområde 3
Hans Okholm medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hans Okholm

Valgområde 3
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Henrik Fjeldgaard

Valgområde 3
Ib Thomsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Ib Thomsen

Valgområde 3
Jan Skytte Pedersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jan Skytte Pedersen

Valgområde 3
Jens Chr. Bråe medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jens Chr. Bråe

Valgområde 3
Jytte Nordholm Andersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jytte Nordholm Andersen

Valgområde 3
Jøren Degn medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jøren Degn

Valgområde 3
Jørgen Mondrup medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jørgen Mondrup

Valgområde 3
Jørn Würtz medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jørn Würtz

Valgområde 3
Kaj Hansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kaj Hansen

Valgområde 3
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Kjeld Aagaard Kjærulff

Valgområde 3
Kjeld Sørensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kjeld Sørensen

Valgområde 3
Lauge Clemmensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Lauge Clemmensen

Valgområde 3
Lars Faarup medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Lars Faarup

Valgområde 3
Leif Lund medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Leif Lund

Valgområde 3
Lene Fruelund medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Lene Fruelund

Valgområde 3
Mia Schmidt medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Mia Schmidt

Valgområde 3
Palle Quistgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Palle Quistgaard

Valgområde 3
Robert Thompson medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Robert Thompson

Valgområde 3
Svend Hagelskjær medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Svend Hagelskjær

Valgområde 3
Sven Aage Enevoldsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Sven-Åge Enevoldsen

Valgområde 3
Søren Slott medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Søren Slott

Valgområde 4 (Horsens, Ikast-Brande, Vejle, Hedensted, Skanderborg og Odder Kommune)

Valgområde 4
Arne Bo Larsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Arne Bo Larsen

Valgområde 4
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Benny Zachariassen

Valgområde 4
Bent Stougaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Bent Stougaard

Valgområde 4
Birgit Liengaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Birgit Liengaard

Valgområde 4
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Dan Bording

Valgområde 4
Erik Liboriussen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Erik Liboriussen

Valgområde 4
Erik Olesen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Erik Olesen

Valgområde 4
Frank Heidemann Sørensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Frank Heidemann Sørensen

Valgområde 4
Frede Jacobsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Frede Jacobsen

Valgområde 4
Gunnar Dalby medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Gunnar Dalby

Valgområde 4
Hans Bang Hansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hans Bang-Hansen

Valgområde 4
Helge Østergaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Helge Østergaard

Valgområde 4
Ib Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Ib Jensen

Valgområde 4
John Søkær Laursen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
John Søkær Laursen

Valgområde 4
Karl Christiansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Karl Christiansen

Valgområde 4
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Martin Lyskjær Nielsen

Valgområde 4
Mogens Alsted Hansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Mogens Alsted Hansen

Valgområde 4
Mogens Bach medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Mogens Bach

Valgområde 4
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Morten Skjødt Mikkelsen

Valgområde 4
Olav Holst Hansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Olav Holst Hansen

Valgområde 5 (Herning, Ringkøbing-Skjern og Billund Kommune)

Valgområde 5
Anne Marie Søe Nørgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Anne Marie Søe Nørgaard

Valgområde 5
Arne Laugesen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Arne Laugesen

Valgområde 5
Birgit Jonassen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Birgit Jonassen

Valgområde 5
foto-paa-vej-kvinde-om-eniig.png
Birgit Stampe

Valgområde 5
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Christen Dam Larsen

Valgområde 5
Christian Aagaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Christian Aagaard

Valgområde 5
Conny Stjernholm medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Conny Stjernholm Jensen

Valgområde 5
Finn Stengel Petersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Finn Stengel Petersen

Valgområde 5
foto-paa-vej-kvinde-om-eniig.png
Gitte Guldberg Kjær

Valgområde 5
Hans Kjærsgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hans Kjærsgaard

Valgområde 5
Henrik Egetoft Pedersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Henrik Egetoft Pedersen

Valgområde 5
Joan Hansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Joan Hansen

Valgområde 5
Johannes Østergaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Johannes Østergaard

Valgområde 5
John Thomsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
John Thomsen

Valgområde 5
Johs. Poulsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Johs. Poulsen

Valgområde 5
Karlo Brondbjerg medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Karlo Brondbjerg

Valgområde 5
Karsten Birkebæk Sørensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Karsten Birkebæk Sørensen

Valgområde 5
Kim Buskov Sejbjerg medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kim Buskov Sejbjerg

Valgområde 5
Knud Egon Poulsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Knud Egon Poulsen

Valgområde
Kurt Grauballe medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kurt Grauballe

Valgområde 5
foto-paa-vej-kvinde-om-eniig.png
Natascha Joof

Valgområde 5
Nicolaj Dupont-Mersing medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Nicolaj Dupont-Mersing

Valgområde 5
Poul Rabjerg medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Poul Rabjerg

Valgområde 5
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Ulrik Hyldgaard

Valgområde 5
Valther Vestergaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Valther Vestergaard

Valgområde 6 (Randers, Norddjurs, Syddjurs og Mariagerfjord Kommune)

Valgområde 6
Alice Bøhm Andersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Alice Bøhm Andersen

Valgområde 6
Axel Søgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Axel Søgaard

Valgområde 6
Christian Boldsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Christian Boldsen

Valgområde 6
Dag Kristiansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Dag Kristiansen

Valgområde 6
Erik Kirkegaard Mikkelsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Erik Kirkegaard Mikkelsen

Valgområde 6
Erik R. Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Erik R. Jensen

Valgområde 6
Hanne K. Mortensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Hanne K. Mortensen

Valgområde 6
Jacob Kjeldsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jacob Kjeldsen

Valgområde 6
John Saaby Jensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
John Saaby Jensen

Valgområde 6
John Sloth medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
John Sloth

Valgområde 6
Jørgen Dalsgaard Christensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Jørgen Dalsgaard Christensen

valgområde 6
Kaj Møldrup Christensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kaj Møldrup Christensen

Valgområde 6
Kurt Kristensen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Kurt Kristensen

Valgområde 6
Leif Enger medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Leif Enger

Valgområde 6
Leif Olufson medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Leif Olufson

Valgområde 6
Louise Andersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Louise Andersen

Valgområde 6
Malte Larsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Malte Larsen

valgområde 6
Niels Ole Birk medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Niels Ole Birk

Valgområde 6
foto-paa-vej-mand-om-eniig.png
Niels Peter Mogensen

Valgområde 6
Peter Hansen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Peter Hansen

Valgområde 6
Poul Bergmann medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Poul Bergmann

Valgområde 6
Poul Rønde medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Poul Rønde

Valgområde 6
Steen Bundgaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Steen Bundgaard

Valgområde 6
Steen Thomsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Steen Thomsen

Valgområde 6
Steen Westergaard medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Steen Westergaard

Valgområde 6
Sten M Petersen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Sten M. Petersen

Valgområde 6
Svend Aage Nielsen medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Svend Aage Nielsen

Valgområde 6
Søren Lindberg medlem af repræsentantskabet i Eniig a.m.b.a.
Søren Lindberg

Top